X
تبلیغات
زولا

سلامت از نگاه ملی

لطفا با شرکت در نظرسنجی های این وبلاگ به شناخت افکار عمومی کمک کنید

پاسخی به رئیس جمهور روحانی


پاسخی به رئیس جمهمور روحانیجناب آقای روحانی سئوالی فرمودید که چه کسی کارمندان را ناچار به کار کرده است، می توانند بروند؟!


تعجب کردم که چگونه جنابعالی برای این موضوع ساده ، سئوالی به این مبهمی مطرح کردید؟!


ببینید، اگر به عنون رئیس دستگاه اجرایی کشور پرونده های استخدامی را مروری بفرمایید متوجه خواهید شد که دولت ها و مجالس کشور مردم را مجبور کرده اند که بمانند.. 

اگر در فرم اطلاعات افراد متقاضی استخدام خوب دقت کنید ، خواهید که یا فرزند کارگرند که پدرشان به دلیل عدم رونق فضای کسب و کار با حقوقی زیر زیر خط فقر زندگی می کند، یا فرزند کشاورز هستند که محصولات آنها به دلیل بهای بالای تمام شده و کشاورزی سنتی و کم بازده و واردات بی رویه بر دستشان مانده و زندگیشان تباه شده است، یا فرزند تولید کننده ای هستند که قاچاق کالا نابودشان کرده و یا فرزند مهندسی هستند که به دلیل نداشتن رانت و پارتی نتوانسته اند پیمانکاری پروژه ها را بگیرند، یا فرزند مخترعی هستند که سهمشان از نبوغ در بهترین حالت لوح ثبت اختراع هست و بس و یا فرزند کارمندی هستند که به حداقل معاش خو کرده اند... آقای روحانی یا اینان فارغ التحصیلانی هستند که با وجود توانایی برای راه انداختن کسب و کار به دلیل سود وحشتناک بانک های دولتی شما ، قادر به راه انداختن کسب و کار نیستند و یا کسانی هستند که به واسطه ی قوانین انحصاری موجود در کشور ناچارند برای دولت کار کنند، مثل نداشتن مجوز برای راه اندازی مدرسه، کار در پاراکلینیک، پرستاران مجبور به کار برای دولت به دلیل عدم اجرای قانون توسط دولت جنابعالی ( قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری) و...... بله دست آخر کسانی هستند که به دلیل داشتن ژن های خوب به کار گمارده شده اند و البته این دسته ی آخر تنها گروهی هستند که هیچ اجباری برای کار ندارند و مدعی هستند برای رضای خدا ، لباس خدمت پوشیده اند که البته نه این عزیز کردگان از حقوق خود ناراضی اند و نه رویه ی جنابعالی در برابر این نخبگان پدرزاد در طول این سال ها حکایت از این دارد که بخواهید حرفی بزنید که این از حقوق راضی ها را ناراحت کنید.. به هرحال امیدوارم که پاسخ سوال خود را یافته باشید. 


مهدی اسفندیار


با ما باشید در کانال نه به عوام فریبی

تاریخ ارسال: چهارشنبه 8 شهریور‌ماه سال 1396 ساعت 08:51 ب.ظ | نویسنده: صادق | چاپ مطلب
نظرات (3)
چهارشنبه 8 شهریور‌ماه سال 1396 09:17 ب.ظ
امیر
امتیاز: 1 0
لینک نظر
گوش اگر گوش تو وناله اگر ناله من
آنچه البته به جایی نرسد فریاد است
چهارشنبه 8 شهریور‌ماه سال 1396 09:58 ب.ظ
Mn
امتیاز: 0 0
لینک نظر
بهترین پاسخ بنظرم اینه که جناب روحانی اگر شما توان اداره مملکت را ندارید بروید
مردم ۴۰ سال هست که برای این مرز و بوم خونها و جوانهای بسیاری داده اند تا اسلام و ایران زنده بماند
باز هم اگر لازم باشد جانمان را فدای میهنمان خواهیم کرد ، همچنان که حججی ها سر را فدا کردند
جمعه 10 شهریور‌ماه سال 1396 12:46 ب.ظ
مجتبی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
فاین تذهبون آقایان مسئول
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد